X
X
USD

Yedekleme Sözleşmesi

AnasayfaYedekleme Sözleşmesi

Yedekleme Sözleşmesi

Hosting ve Reseller Hizmetleri

Hosting, reseller ve seo reseller sunucularında donanımdan ya da yazılımlardan kaynaklanabilecek sorunlarda hizmet sahibi kendi yedeğinden sorumludur. firmamız asla sorumlu değildir.Yedeklemeler 5 GB'ı aşmamış siteler için geçerlidir. 5 GB üzerindeki siteler yedekleme kapsamı dışında olacağı için firmamız bu sitelerde oluşabilecek sorunlardan asla sorumlu tutulamaz. müşteri kendi yedeğini almakla yükümlüdür.

Sanal Sunucu Hizmetleri

VDS hizmetlerimizde haftalık sunucu yedeği almaktayız. ancak bu yedekler olası sistem arızaları için alınan yedeklerdir. firmamız iyi niyete dayalı olarak insiyatif olarak yedekleri müşteriler ile paylaşabilir.

Müşteri ücretli bir yedekleme hizmeti almadıysa firmamız kesinlikle sorumluluk kabul etmeyecektir.

Fiziksel Sunucu Hizmetleri

Kiralanan veya barındırma hizmeti alan fiziksel sunucularda kesinlikle ücretli veya ücretsiz yedek alınmamaktır.

Tüm yedekleme sorumluluğu sunucuyu kiralayan veya barındıran kullanıcıya aittir, firmamız olası bir durumda kesinlikle sorumluluk kabul etmeyecektir.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME VE UYARILAR

Hizmetlerimizi kullanırken bütün verilerinizin sorumluluğu size aittir. Abay Teknoloji yedekleme hizmetini size bir kolaylık olması için sunar, yedekler konusunda kesinlikle garanti vermez. Abay Teknoloji herhangi bir nedenle yaşayabileceğiniz veri kayıplarından kesinlikle sorumlu tutulamaz.

Herhangi bir nedenle yaşayabileceğiniz veri kayıplarından doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı Abay Teknoloji 'nin hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

Ödeme süresi 7 gün geçen hesaplar sunuculardan silinmektedir. Bu sebeple ödeme süresi geçen ve silinen hesapların alınan yedekleri dahil sunuculardan silineceği için, hizmet süresi sonunda müşteriler kesinlikle yedek talep edemezler. Bu sebepten olası bir mağduriyette firmamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.

 

 


Top