Google Yeni Akıllı Telefonunu 4 Ekim’de Sunacak

Google Yeni Akıllı Telefonunu 4 Ekim’de Sunacak

Google merakla beklenen yeni akıllı telefonunu çok yakında sunacak. 4 Ekim tarihinde San Francisco‘da düzenlenecek özel etkinlikle yeni akıllı telefonunu tüm dünyaya tanıtacak olan Google, etkinlik için madeby.google.com adresinden ve Youtube kanalındaki videodan yeni akıllı telefonu duyurmuş durumda.

Akıllı cihazlarında “Made by Google” cümlesini etiket olarak kullanan Google‘ın yeni telefonunun HTC markalı olması bekleniyor. Sızdırılan bilgilere göre Google’ın yeni akıllı telefonunun 5 inç ve 5.5 inç olmak üzere 2 farklı HTC modeli olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor. Her iki modelin de ekran boyutları dışında aynı özelliklere sahip olması bekleniyor. Pixel X ve Pixel XL olarak anılan cihazların her ikisinin de tamamen metalden yapılmış olduğu gelen haberler arasında. Böyle bir durumda cihazlar, görece düşük fiyatlı en az bir plastik model içeren haleflerinden belirgin bir biçimde ayrılmış olacak. Bu, Google’ın yeni bir fiyatlama stratejisi takip edebileceği anlamına geliyor.

Google’ın yeni cihazlarında son mobil işletim sistemi Android Nougat’ın özel bir versiyonunu kullandığı da söylenmişti daha önce. Telefona dair tüm detayların 4 Ekim tarihindeki tanıtımda belli olması bekleniyor.

Video:

[mom_video type=”youtube” id=”aNnCtmyujLA” width=”746″ height=”420″]

Yorum Yaz

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Gerekli tüm alanları doldurunuz *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Güvenlik *