1 Yıl Parça ve İşçilik Garantili Özel Demirdöküm Servis

1 Yıl Parça ve İşçilik Garantili Özel Demirdöküm Servis

Özel Demirdöküm Servis firması, bu sektörün içinde yer alan en önemli adreslerden bir tanesidir. 10 yıl önce bu sektöre adım attık ve İstanbul merkezli çalışmalarımız ile birlikte kısa sürede büyüdük. Çok sayıda müşterimiz var ve hepsi de destek vermeye devam ediyor. Kocaman bir aileyiz ve bu ailenin büyümesi adına da her şeyi yapmaya hazırız. İstanbul bizim için önemli bir merkez ve bu merkezin yanı sıra İzmir gibi şehirlerde de şubeler açarak yolumuza devam ediyoruz. Hedefimiz bu sektörde çok daha iyi yerlere gelebilmek ve çok daha insanı bu firmadan hizmet alıyor hale getirmektir. Demirdöküm marka ürünlerinize en iyi şekilde bakıyor ve sorunlarını da en kısa sürede çözüyoruz.

Kalite, Deneyim ve Hız
Ürünlerinizin bakım ve onarım işlemlerini sorunsuz bir şekilde yapmak bizim en önemli görevlerimizden bir tanesidir. Bu sektörde kalite her zaman bir adım öndedir ve bunun yanında deneyim sahibi bir ekip ve daha da önemlisi hızlı bir servis hizmeti de büyük önem taşıyor. Bu üç detayı bir araya getirebildiğiniz takdirde insanlar sizi tercih edecek ve daha fazla değer verecektir. Firma olarak bu konuda elimizden geleni yaptığımızı düşünüyoruz ve daha iyilerini yapmak adına sizlerin fikir ve görüşlerine de önem veriyoruz.

Hedefleri Olan Bir Firmayız
Özel servis sektöründe liderliği elinde bulunduran firmamız, hedefleri olan ve bu hedefler doğrultusunda yoluna devam eden bir adrestir. Çalışma arkadaşlarımız ile birlikte belirlediğimiz hedeflerimize ulaşmak adına her şeyi yapıyor ve bu anlamda siz değerli dostlarımızdan da yardım almaya devam ediyoruz. Dilediğiniz an bizlere telefondan ya da http://www.demirdokum-servisleri.net web adresimizden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Gerekli tüm alanları doldurunuz *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Güvenlik *