İnstagram’daki En Havalı 7 Evcil Hayvan

İnstagram’da şıklık yarışan giren sadece insanlar mı? Tabiki de hayır. Birbirinden şık ve havalı olan evcil hayvanlarıda instagram’da görmek oldukça mümkün. İşte instagram’ın en havalı 15 evcil hayvanı.

  • Jermzlee

Genellikle şirin şirin pozlar veren Jermzlee poz vermeyi çok seviyor. Bazen bir kırmızı renkli beyaz benekli taçla poz veriyor, bazen ise batman maskesiyle poz veriyor. Ama sahibiyle gezerken poz vermeyi daha çok seviyor. Fotoğraflarında ki şirinlik ama bir o kadar havalı duruşu ona ayrı bir hava katıyor. Seviyoruz  seni Jermzlee 🙂

Jermzlee

 

  • Mr. Bagel

Hamsterları herkes sever fakat Mr. Bagel adlı bu arkadaşımız kendisinin fotojenik yönleriyle diğerlerinden öne çıkıyor. Mr. Bagel evindeki diğer evcil hayvanlarla ve oyuncaklarla poz vermeyide çok seviyor.

Mr.-Bagel

  • Colonel Meow

Colonel Meow yani türkçesi “Albay Kedi” olan bu kedicik fotoğraftanda gördüğünüz üzere kaşları ve duruşuyla adeta bir emir verir gibi havası var. Fotoğraflarındaki bakışlarıyla yeri yerinden oynatacak bir hali olan bu havalı kedicik sahibiylede poz vermeyi ihmal etmiyor tabii ki.

Colonel Meow

  • Trotter

Cinsi Fransız Bulldog’u olan Trotter için sahibi “şişman ve şımarık” sıfatlarını seçmiş. Fotoğraflarında tavşan, noel baba, yaşlı bir kadın, güneşlenen bir fotoğrafçı gibi farklı tarzlara bürünebiliyor. “Tamamen tarzsın” diyebileceğimiz Trotter’da listemize girmeyi başardı tabii ki.

Trotter

  • Digby & Aloysius Van Winkle

Digby ve Alo adlı bu ikili internetin fenomen evcil hayvanlarından. Sadece instagram’da 300 bin takipçisi bulunan ikilinin fotoğraflarında verdiği pozlar bu takipçi sayılarını hakediyor gibi gözüküyor. Kulaklı müzik dinlerken, maskeyle, gözlük ve kapşonluyla verdikleri pozlarıyla havalı olmamaları elde değil. Oldukça sevimli olan bu ikili için 10 üzerinden 10 puan veriyoruz.

Digby-and-Aloysius

  • Lil Bub

İnternetin en ünlü evcin hayvanı olan Lil Bub‘un instagram’da onaylı profili ve 1 milyona yakın takipçisi bulunuyor. Kendi fotoğrafı bulunan tişört, bardak vb. aksesuarları satılan bu kedinin sahibi muhtemelen sadece kedisi üzerinden para kazanıyordur. Sevimliliğiyle gönüllere fetheden bu kediye hayran olmamak için hiçbir neden bulunmuyor. Gözlerinin masumluğu ve genelde dili dışarda verdiği pozlarıyla havalı olmayı çoktan çözmüş gözüküyor.

Lil-BUB

 

Paylaş:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here