Gizlilik İlkeleri

Bisosyal.net olarak gizliliğinizi son derece önemsiyoruz. Gizlilik ilkeleri ile ilgili daha fazla bilgiyi sizin için maddeler halinde sıraladık.

Gizlilik İlkeleri Neleri Kapsıyor?

Bisosyal.net internet sitesi, siteye ait olan ürün ve servisleri kullanan kullanıcıların kişisel bilgilerini bünyesinde barındırır. Kişisel bilgiler, ilgili kişinin adı, soyadı, e-mail adresi, fotoğrafı ve sosyal ağ bilgileri gibi bilgilerden oluşmaktadır. Bu bilgiler kamuya açık olmamakla birlikte hiçbir şekilde Bisosyal.net internet sitesinin dışında bir yerde kullanılmaz ve paylaşılmaz.

Bilgi Edinme ve Kullanımı

Bisosyal.net internet sitesi üye olduğunuzda veya sitenin sunduğu ürün veya hizmetlerden faydalanmak istediğinizde sizden bir takım bilgiler edinir. Bisosyal.net internet sitesi size ait olan bilgileri toplar ve yukarıda belirtilen şekilde bilgilerinizin gizliliğine önem verir ve muhafaza eder.

Bisosyal.net sunduğu ürün ve hizmetlerin daha iyi hale gelip geliştirilmesi için bilgilerinize danışır ve raporlar.

Gizlilik ve Güvenlik

Kullanıcılara ait olan bilgiler yalnızca Bisosyal.net halkla ilişkiler ve reklam ekibi tarafından görüntülenebilir. Ürün ve hizmetle ilgili kullanıcı bilgileri gerekli olduğunda bilgilere ulaşılabilir.