140 Bin Aboneli 79 Yaşındaki Youtuber

Facebook için hazırladığı videonun ardından 80 yaşındaki Shirley Curry bir anda popüler oldu. YouTube yayıncılığı yapan Shirley bize oyunun oynamanın yaşı olmadığını kanıtlıyor.

Shirley Curry tam 79 yaşında ve kendisi bir YouTuber. İnanılması güç geliyor ama bu oyuncu teyzemiz oyun oynamanın bir yaşı olmadığını bizlere kanıtlıyor. Kendi halinde TES V: Skyrim oynarken Temmuz ayındaviral oldu ve 1 yılını dolduran YouTube kanalı hayli popüler bir konuma yükseldi.

İlk Bilgisayarını Oğlu Hediye Etmiş

Facebook üzerinden yayımladığı videoyla bir anda hepimizin dikkatini çeken Shirley, aslında bilgisayar ve video oyunları çok geç tanışmış bir insan.

Oğullarından biri kendisine ilk bilgisayarını hediye ediyor ve bağımlılık başlıyor. Kendini bilgisayar oyunlarına kaptıran Shirley Teyze, Skyrim’i oynamaya başladığında bir YouTube kanalı açmaya karar veriyor.

140-bin-aboneli-79-yasindaki-youtuber-2

“Oğlum bana ilk bilgisayarımı hediye ettiğinde bunun bir bağımlılığa dönüşeceğini ikimizde biliyorduk.” diyor Shirley Teyze. “Kısa bir süre sonra Skyrim’i gece gündüz oynamaya başladım. Bir noktada oğlum uyumam ve yemek yemem konusunda beni uyarmak zorunda kaldı.”

Şimdilerde No Man’s Sky için videolar çeken Shirley Curry’nin kanalı 140 bin aboneye ulaşmak üzere.

SDN

Paylaş:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here